Naujos iniciatyvos

Kriaunose svečiai ir viltingos iniciatyvos

Rugsėjo mėnesį vykusiame Rokiškio rajono savivaldybės tarybos posėdyje Kriaunų seniūnei paprašius pagalbos dėl sunkios padėties seniūnijoje, kai kuriems tarybos nariams visiškai nežinant realios padėties arba ją ignoruojant ir apsimetant, kad viskas yra gerai (deputatas Vytautas Vilys), savivaldybės tarybos narys Irmantas Tarvydis ėmėsi iniciatyvos organizuoti susitikimą ir pasiūlė naujų išeičių bendradarbiavimui.

Vakar, 2022 m. spalio 20 d., Kriaunų seniūnijoje įvyko visų veikiančių seniūnijos teritorijoje visuomeninių ir valdžios įstaigų atstovų susitikimas, kurio metu buvo ieškoma naujų išeičių iš susidariusios padėties ir galimybių ateities sklandžiam bendradarbiavimui.

Posėdyje dalyvavo ir Rokiškio rajono nevyriausybinių organizacijų tarybos pirmininkė Raimonda Stankevičiūtė-Vilimienė. Turėdama nepamatuojamai didelę darbo patirtį šiame sektoriuje ir aiškindamasi susidariusios padėties priežastis, pirmininkė įžvelgė dideles galimybes Kriaunoms, tačiau pažymėjo, kad tam būtina panaikinti per paskutinius metus susidariusias priešpriešas.

Susirinkimo dalyviai pasidalijo savo mintimis bei refleksijomis į iš praeities pasibeldusias nuoskaudas.

Bendruomenė dėkoja p. Raimondai Stankevičiūtei-Vilimienei ir p. Irmantui Tarvydžiui už parodytas iniciatyvas ir viliasi, jog Kriaunos neliks užmarštyje ir ateityje taip pat sulauks panašios Jų pagalbos.

Su viltimi bendruomenės pirmininkas
Eugenijus Driskius